image72

HUAWEİ CEP TELEFONU ALAN YERLER | 2.EL & SIFIR CEP TELEFONU

2.EL HUAWEİ CEP TELEFONU ALAN YERLER | SIFIR TELEFON ALAN YERLER | HUAWEİ CEP TELEFONU SATMAK

2. Huawei cep telefonu satmak istiyorsunuz ve karar veremediniz öyle değil mi ?
Cep telefonu alan yerler , cep telefonu alım satım , huawei cep telefonu alan yerler olarak arattığımızda karşımıza birden fazla seçenek çıkabiliyor.Bu yüzden kafamızın karışması ve karar verememe durumu oldukça normal , ikinci el telefon satmak basit bir iş gibi gözüksede işin aslı öyle değil.

Telefonunuzu satmadan önce en az 4 - 5 yerden fiyat alın ,aklınızda ortalama bir fiyat belirecektir. Telefonunuzu satmak istediğiniz kişiye o aklınızdaki rakamı söyleyiniz fiyatta anlaşırsanız ödemeyi güvenlik kameralarının olduğu yerlerde alın ve cihazınızı orada verin , tabiki daha iyisi bulunduğunuz konumda telefon satmaktır.

2.el veya sıfır huawei cep telefonu alan yerler olarak ; ikinci el veya sıfır huawei cep telefonunuzu en yüksek fiyat garantisiyle kapınızdan alıyoruz. Satmak isterseniz bizi aramanız veya whatsapp üzerinden bizlere mesaj atmanız yeterlidir.İstanbulun her bölgesinden 7/24 alım yapılmaktadır.
Bu bölgelerden bazıları şunlardır ;
Maltepe Cep Telefonu Alan Yerler | Kartal Cep Telefonu Alan Yerler | Pendik Cep Telefonu Alanlar Avrupa Yakası Cep Telefonu Alım Satım | Anadolu Yakası Cep Telefonu Alan Yerler |
Bakırköy Telefoncu | Kağıthane Cep Telefonu Alan Yerler | iPhone Alan Yerler | iPhone Alım Satım gibi kelimeleri de arattığınızda bizleri bulmanız mümkün olacaktır.

Unutulmamalıdır ki HUAWEİ dediğimiz marka android işletim sistemine bağlı olarak yarışan firmalar arasında 2. geliyor. Ama gel görelimki ikinci el piyasası çok az miktarda ve sayılı telefon vardır. sıfır fiyatlarının neredeyse 4te3 fiyatına satmak pek hoş bir durum olarak görülmesede maalesef piyasa böyle ama şu da unutulmamalıdır ki , telefon satmadan önce bizleri arayıp fiyat bilgisi alın 0531 585 12 50 - 0532 431 91 13 bu numaralardan bizlere ulaşabilir 7/24 fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Telefon Satarken Dikkat Edeceğiniz Bazı Hususlar

 Evet telefon satmak , almak kulağa basit bir iş gibi gelsede , her işin olduğu gibi bu işinde riskleri , artı ve eksi yönleri vardır.

Telefon alırken ; kutusunun faturasının kutu içeriğinin eksik olmamasına dikkat edin.
Telefonu aldığınız kişi ve faturada ismi yazan kişinin aynı olmasına dikat edin.

Telefon Satarken ; Satacağınız Cihazın Modelini Eksiksiz Söyleyiniz.
İstendiği Takdirde Whatsapp Üzerinden Fotoğraflarını Gönderiniz.
Telefonunuz Sıfır veya İkinci el ise de Faturasıyla birlikte teslim etmeniz gerektiğini unutmayınız.
Bizimle aynı anlayışa sahip firmalardaki prensip meselesi de faturasız cihaz alımı yapmamak felsefesidir.
Telefonunuzu satarken kutu içeriğini eksiksiz şekilde söylemeniz daha dürüst bir alışverişin temellerini ortaya koymaktadır.
Telefonunuzu satarken eğer cihaz 2. el ise kozmetik olarak temizliğini bizlere söylemeniz gerekmektedir.
Kesin ve net fiyatlar için bu yazdıklarımızı iyice okuyup yerine getirin ki sizlere en iyi ve en yüksek fiyatı verebilelim
Şimdiden iyi alışverişler :) 

HUAWEİ CEP TELEFONU SATMAK İSTİYORUM