image23

İKİNCİ EL SAMSUNG CEP TELEFONU ALAN YERLER

İKİNCİ EL & KAPALI KUTU SAMSUNG CEP TELEFONU ALIM-SATIM

Samsung marka cep telefonu satmak istiyorsunuz ve bunun için doğru adresi bulmakta zorlanıyorsunuz ? Cep telefonumu en iyi fiyata kim alır , aldatılmadan kandırılmadan nereye satabilirim ? Gibi sorularınız varsa cevapları burada gelin birlikte inceleyelim : 


Telefon satmak ihtiyaç olmadığı sürece önerdiğimiz bir para kazanma veya ihtiyaç karşılama şekli değildir.Öncelikle bunun farkına varmamız gerekir.Cep telefonu alan yerler olarak kapalı kutu cep telefonlarınızı nakite çeviriyoruz.Kutusu açılmamış olması sizin için satarken artı yönde bir avantaja dönüşmektedir. Sıfır cep telefonu alan yerler veya bozdurma cep telefonu alan yerler olarak google'da yaptığınız araştırma sonucu karşınızda olmaktan gurur duyarız.Sizlerde cep telefonunuzu satmayı düşündüyseniz bizi aramanız veya BİZE ULAŞIN sekmesinden bize ulaşmanız yeterlidir.
İstanbulun her bölgesinden ikinci el veya sıfır samsung telefon alımı yapılmaktadır.
Sizde satmayı düşünüdüğünüz samsung cep telefonunuzu bizi arayıp satabilirsiniz.Bize sormadan cep telefonu satmanıı önermiyoruz çünkü en yüksek fiyatlara cep telefonu ve elektronik eşyalarınızı biz alıyoruz neden mi? alıcı müşterimiz çok fazla ve satarken sorun yaşamıyoruz kar oranımız düşük ama sürümden kazanabiliyoruz cihaz başına 50 -100 tl kar oranıyla çalışabiliyoruz.Çoğu kimse bu oranlarla çalışmalar yapamaz ama bizler elimizden geldiğince kar marjını dükük tutmaya çalışıyoruz ki en yüksek fiyat garantisi ahlakına uyabilelim !
Samsung cep telefonları günlük hatta saatlik ce telfonu fiyatı değiştirme potansiyeline ship markalar arasındadır.
Bugün Aldığınız Sıfır A9 Model Cep Telefonunuzu 3100 Tl'ye Alıyorsak Yarın bu fiyat 3150-3200 ve 3000 tl olabilir. Fiyatlardaki değişiklik kendim elimizde olmadığı için bizde bu durumlardan çok memnun olmadığımızı belirtmek isteriz.Piyasaya oranlar yine de her zaman en yüksek fiyatlara aldığımızı tekrar belirtmek isteriz .
www.iphonealanlar.com |
Samsung'un geniş yelpazesinde her bütçeye her yaşa uyabilecek çeşitli telefon modellerini barındırmaktadır. Bizler 2.EL veya SIFIR farketmeksizin her modeli almaya çalışıyoruz ki siz değerli müşterilerimizin cep telefonları nakite dönebilsin !

0531 585 12 50       -      0532 431 91 13  nolu çağrı merkezlerimizden bizlere 7/24 ulaşabilir fiyat teklifi alabilirsiniz. En çok rağbet gören ve alım-satımı hızlı yapılabilen samsung cep telefonu modelleri

Samsung Galaxy A Serileri

Galaxy A3 Alan Yerler (2017)
Galaxy A5 Alan Yerler (2017)
Galaxy A6 Alan Yerler (2018)
Galaxy A6+ Alan Yerler (2018)
Galaxy A7 Alan Yerler (2017)-(2018)
Galaxy A8 Alan Yerler (2018)
Galaxy A8+ Alan Yerler (2018)
Galaxy A9 Alan Yerler (2018)

Galaxy Note Serileri :

Galaxy Note 8 Alan Yerler
Galaxy Note 9 Alan Yerler
olarak arattığınızda bizleri bulabilirsiniz.

Telefon Satarken Dikkat Edeceğiniz Bazı Hususlar

Evet telefon satmak , almak kulağa basit bir iş gibi gelsede , her işin olduğu gibi bu işinde riskleri , artı ve eksi yönleri vardır.

Telefon alırken ; kutusunun faturasının kutu içeriğinin eksik olmamasına dikkat edin.
Telefonu aldığınız kişi ve faturada ismi yazan kişinin aynı olmasına dikat edin.

Telefon Satarken ; Satacağınız Cihazın Modelini Eksiksiz Söyleyiniz.
İstendiği Takdirde Whatsapp Üzerinden Fotoğraflarını Gönderiniz.
Telefonunuz Sıfır veya İkinci el ise de Faturasıyla birlikte teslim etmeniz gerektiğini unutmayınız.
Bizimle aynı anlayışa sahip firmalardaki prensip meselesi de faturasız cihaz alımı yapmamak felsefesidir.
Telefonunuzu satarken kutu içeriğini eksiksiz şekilde söylemeniz daha dürüst bir alışverişin temellerini ortaya koymaktadır.
Telefonunuzu satarken eğer cihaz 2. el ise kozmetik olarak temizliğini bizlere söylemeniz gerekmektedir.
Kesin ve net fiyatlar için bu yazdıklarımızı iyice okuyup yerine getirin ki sizlere en iyi ve en yüksek fiyatı verebilelim
Şimdiden iyi alışverişler :)

okudum anladım cihaz satmak istiyorum